3 грудня українське суспільство разом зі світовим товариством відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Відзначення цієї дати це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей скривдженим долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами. Цей день не є святом, це є ще одне нагадування нам всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки.
    Саме з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вручено 80 продуктових пакетів для людей даної категорії, які обслуговуються працівниками територіального центру.
  Директор територіального центру Анатолій Дмитрович Ліщинський відвідав підопічних Марію Йосипівну Гунят та Тамару Петрівну Бондареву та вручив їм продуктові набори. Підопічні щиро дякували за турботу та підтримку.
   В стаціонарному відділенні для постійного проживання с. Будераж, з нагоди Міжнародного дня інвалідів, проведено захід із вшануванням людей з обмеженими фізичними можливостями.
 Хочеться, щоб не тільки підопічні територіального центру, а всі люди з обмеженими можливостями, відчули, що вони рівні серед рівних. Адже всі вони не тільки просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре

Додати коментар


Захисний код
Оновити