Мистецтво - невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: світ фантазії та реальності. Часто таємні бажання, підсвідомі почуття та емоції легше викласти у творчості, ніж виразити у словесній формі. Тому останнім часом великої популярності набуває метод лікування за допомогою художньої творчості, або арт-терапія.
   «Політ фантазії» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини,здорового способу життя» за напрямом «Психологія», яке 01 грудня 2016 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради провів Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі школою волонтерів психолого-природничого факультету РДГУ.
    Юні викладачі розповіли про одну з технік, яка використовуються в арт-терапії – колаж та презентували відео-фільм «Створення композиції у техніці колаж».
   Під звуки приємної музики слухачі Університету третього віку використовуючи кольоровий папір, створювали цікаві композиції,які свідчили про те, що при виготовленні колажу не виникає напруги, пов'язаної з відсутністю художніх здібностей, саме тому він дозволив кожному одержати успішний результат.
   Наприкінці заняття підопічні терцентру подякували студентам- волонтерам за цікаву інформацію і приємно проведений час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити