Важко переоцінити роль зору в житті кожної людини. Більшу частину інформації з навколишнього світу ми отримуємо за допомогою візуального сприйняття: форми, розмірів, віддаленості предметів, завдяки чому чітко орієнтуємося в просторі. Практично при виконанні будь-якої роботи потрібна участь зору.
    «Очні захворювання: глаукома та катаракта» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», яке 10 листопада 2016 року в актовій залі Здолбунівської центральної районної лікарні провів Здолбунівський районний територіальний центр спільно зі Здолбунівською ЦРЛ.
   Лікар-окуліст Охман Тетяна В`ячеславівна розповіла про найпоширеніші захворювання, які виникають у літніх людей: глаукому та катаракту. Розповіла про причини їх виникнення, симптоми перебігу, чим катаракта відрізняється від глаукоми та профілактика даних захворювань.
     Тетяна В`ячеславівна наголосила, що в зону ризику очних захворювань потрапляють люди, що знаходяться в зрілому віці, а також страждають від цукрового діабету, тому вона порадила при будь-яких проблемах з зором звертатися до лікаря-офтальмолога. Адже своєчасне обстеження та хірургічна операція допоможуть зберегти зір.
   Наприкінці заняття слухачі Університету третього віку подякували лікарю за корисні поради та вичерпні відповіді на поставлені питання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити