Чи можна впоратися з поганим настроєм? Психологи всього світу вважають, що за допомогою мистецтва можна вилікувати і тіло і душу людини. Невипадково в наш час все більш популярною стає арт-терапія - поліпшення самопочуття за допомогою творчості. Зіткнення з прекрасним допомагає поліпшити своє душевне і фізичне здоров'я. Образне мислення, яке розвивається в будь-якій творчій діяльності, допомагає легше вирішити будь-яку проблему.
     Терапія творчістю - це природний, безпечний і ефективний метод самозцілення. Неважливо, чим саме ви займаєтесь - вишиваєте хрестиком або складаєте фігурки з паперу. Головне - дати собі можливість висловити те, що накипіло всередині, дозволити проявити свої почуття після неприємностей. Вже саме вираження емоцій знімає напругу.
   «Кольорова композиція» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини,здорового способу життя» за напрямом «Психологія», яке 03 листопада 2016 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради провів Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі школою волонтерів психолого-природничого факультету РДГУ.
      Студенти-волонтери розповіли якими техніками можна створювати малюнки та презентували відео-фільм «Створення малюнків методами вистукування ватяними паличками». Розповіли притчу про кольори та значення кольорів на організм людини.
      Під звуки приємної музики юні викладачі запропонували слухачам Університету третього віку використовуючи яскраву палітру кольорів створити малюнки за технікою вибивання ватяними паличками.
       Присутні на занятті мали можливість втілити в життя свої творчі ідеї створивши власні малюнки, почули багато цікавої інформації та отримали масу позитивних емоцій, адже, робота руками допомагає зосередитись, заспокоїтись та зняти напругу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити