Арт-терапія — це вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчості. Багато людей навчилися справлятися зі стресами і психосоматичними розладами за допомогою мистецтва і творчості. У певні періоди життя арт-терапевтичні методики допомагають людині знайти вихід з вікової, екзистенціальної або сімейної кризи. За допомогою арт-терапії і прилучення до мистецтва людина дізнається багато нового про себе самого, про оточуючих людей і про світ в цілому. Мудрі люди знаходять щастя у творенні та спогляданні прекрасного.
      «Арт-терапія через творчість рук» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямом «Психологія», проведеного 27 жовтня 2016 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради Здолбунівським районним територіальним центром спільно зі школою волонтерів психолого-природничого факультету РДГУ.
    Розпочали заняття юні викладачі розповівши історію походження оригамі – давнього японського мистецтва створення декоративних паперових виробів, про методи складання класичних фігурок та легенди пов`язані з цим видом мистецтва. Представивши відео з зображеннями схем по створенню фігурок у стилі оригамі, студенти-волонтери під звуки приємної, заспокійливої музики провели майстер-клас по створенню фігурок тварин у стилі оригамі.
     В кінці заняття підопічні терцентру подякували волонтерам за цікаву інформацію і приємно проведений час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити