Під час свого перебування на Здолбунівщині з 8-го по 12 жовтня 2016 року в черговий раз благодійники з Нідерландів відвідали с. Будераж, а саме стаціонарне відділення для постійного проживання Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з яким комітет «Україна» реформаторської церкви з м. Катвейк (Нідерланди) зв’язує тісна співпраця, яка бере свій початок в 2010 році.
      Cаме в 2010 році благодійники з Нідерландів взяли шефство над стаціонарним відділенням з метою зміцнення його матеріально-технічної бази.
   В цей приїзд, гостей з Нідерландів особливо зворушило те, що у відділенні було встановлено 12 металопластикових дверей, що привело до суттєвого утеплення жилих приміщень для підопічних. Саме кошти для придбання та встановлення дверей були надані благодійниками з Нідерландів. Цього разу вони також допомогли коштами, щоб відремонтувати коридорні приміщення стаціонарного відділення.Територіальним центром разом з представниками комітету «Україна» громади реформаторської церкви з м. Катвейк 10 жовтня 2016 року започатковано новий спільний соціальний проект з облаштування відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги в новому приміщенні – будівлі терапевтичного відділення колишньої залізничної лікарні по вулиці Гетьмана Мазепи, 25.     Саме там планується облаштувати соціальну їдальню для найбільш незахищених верств населення – одиноких престарілих, інвалідів, бездомних та безпритульних громадян з тим, щоб щоденно надавати гарячі обіди цим знедоленим верствам населення.
    Також в цьому приміщенні планується облаштування душових кабін, щоб громадяни вище зазначених категорій змогли помитися , а в побутовій кімнаті – поміняти нижню білизну та одяг.
До послуг відвідувачів буде і «гуманітарка» - сучасне приміщення з повним набором вживаного одягу, взуття, речей повсякденного вжитку, що надають терцентру благодійні організації.
І в цих починаннях терцентру згодилася надавати посильну допомогу громада церкви з Нідерландів, надавши перший внесок.
        Під час свого перебування на Здолбунівщині гості з Нідерландів відвідали одиноких пристарілих людей, інвалідів м. Здолбунова, надавши їм матеріальну допомогу продуктами харчування та грошима для погашення їх заборгованості з комунальних послуг.
        Співпраця з благодійниками з Нідерландів продовжується і є сподівання на вагомі її результати в майбутньому.

Додати коментар


Захисний код
Оновити