30 квітня 2015 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради відбулось чергове заняття в Університеті третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», яке проводить Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек та школою волонтерів психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету на тему «Музикотерапія».


    Бібліотекарі розповіли про історію виникнення музики та музикотерапії, про розвиток музикотерапії в нашій країні та закордоном. Ознайомили з методиками музикотерапії, розповіли, як використання різних звуків впливає на організм людини. Представили рецепти музикотерапії та презентували огляд інтернет-матеріалів по даній темі.
     Студенти-волонтери ознайомили з методами застосування музикотерапії, як одиного з видів арт-терапії, запропонували слухачам Університету випробувати на собі дихальну методику «Лимон» і рухливу гру «Тропічний дощ», які покращують самопочуття, допомагають зняти стрес і розслабитись, Родзинкою заняття був майстер-клас по прикрашанню свічок серветкою за технікою декупаж під звуки музики.
       Підопічні мали змогу прикрасити собі свічку та з нетерпінням чекають нових занять для втілення своїх творчих ідей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити