Захворювання суглобів — це, мабуть, найпоширеніші недуги 21 століття. Цими захворюваннями страждає майже кожен третій! І якщо раніше доводилося говорити про те, що хвороби суглобів — доля пенсіонерів, то сьогодні захворювання суглобів, як і хвороби хребта, стають нормою не лише для похилого віку, але все частіше з’являються і в молодому віці.
       «Захворювання суглобів. Артроз» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», яке 13 жовтня 2016 року в актовій залі Здолбунівської центральної районної лікарні провів Здолбунівський районний територіальний центр спільно зі Здолбунівською ЦРЛ.
        Лікар-ревматолог Юрій Олегович Висоцький розповів про основні причини захворювання суглобів, симптоми, що супроводжують артроз суглобів, що є провокуючими факторами захворювання суглобів, які є стадії тяжкості захворювання та методи лікування захворювання суглобів.
          Особливу увагу лікар приділив профілактиці захворювань та здоровому способу життя та наголосив, що потрібно вести     фізично активний спосіб життя, уникати тривалого переохолодження, різких і важких фізичних навантажень, травм та займатися спеціальною фізкультурою для зміцнення м’язів і зв’язок.
          В кінці заняття слухачі Університету третього віку подякували Юрію Олеговичу за корисну інформацію та вичерпні відповіді на поставлені питання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити