07 жовтня 2016 року в приміщенні Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек в рамках Університету третього віку на «Літературно-краєзнавчому» факультеті Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася зустріч з учасником АТО, автором книги «370 днів в камуфляжі (Записки артилериста)» Петром Солтисом.
      Петро Олегович продемонстрував любительський відео-фільм зроблений мобільним телефоном його побратимами під час бою, щоб присутні на зустрічі відчули і побачили справжні моменти воєнного протистояння між Україною і Росією. Та презентував свій щоденник, який охоплює період з вересня 2014 року по вересень 2015 року. У шести розділах автор розповідає реальні події про навчання та підготовку 44 Окремої Артилерійської Бригади 1 Гаубічного дивізіону, де проходив службу пан Петро, до участі у воєнних діях, про події на Сході, про емоційний стан бійців, які повертаються зі Сходу додому.
       Розповідаючи про події описані в книзі та загиблих побратимів у пана Петра виступають сльози, але він переконаний, що українці повинні знати, що насправді відбувається на гібридній війні Росії проти України.
     Презентація книги та відео-фільма не залишила байдужими нікого з присутніх на зустрічі, адже сьогодні на Сході воюють їх чоловіки, діти та онуки.
       Присутні на зустрічі подякували Петру Олеговичу за книгу в якій викладені реальні події про війну на Сході та побажали творчого натхнення у написанні нової книги, яка буде присвячена загиблим на Сході землякам.
       Всі бажаючи могли придбати собі книгу «370 днів в камуфляжі (Записки артилериста)» з автографом автора.
     Зустріч зі Слухачами Університету третього віку Петро Олегович закінчив словами М.Грушевського “Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою”.

Додати коментар


Захисний код
Оновити