«Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів».    Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — подія, яка покликана звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі.
      30 вересня 2016 року в банкетній залі кафе «Любава» відбулись святкові заходи присвячені Міжнародному дню людей похилого віку, які були організовані Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для своїх підопічних. 
На захід завітали директор Здолбунівського районного територіального центру Анатолій Ліщинський, голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, народний депутат України Олександр Дехтярчук.

Представники влади бажали всім присутнім здоров`я, довголіття та ще багато років не старіти душею.
    Свій талант старшому поколінню дарували вихованці молодіжного літературно-мистецького клубу «Крок», що функціонує при Рівненському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) інвалідів з порушенням опорно - рухового апарату.
      Концентра програма за участю особливих діток для підопічних територіального центру, які зустріли свою золоту осінь, це було одним великим єднанням двох епох дитинства і поважного віку, любові та пошани, адже хто краще зрозуміє, як бабуся, а хто краще потішить, як дитя. 
Атмосфера, що панувала на заході не залишила байдужим нікого, тому після виступу діток, підопічні, ще довго не розходились, читали вірші, співали пісні та просто спілкувались. Покидали це надзвичайне дійство наші любі підопічні із теплом на душі, по це говорили їхні очі. Оскільки даний захід проходив в православне свято, день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії хочеться, щоб в житті наших підопічних було те все, про що говорять ці імена. 
 Цього дня директор територіального центру Анатолій Ліщинський спільно з сільським головою Олександром Стернійчуком відвідали підопічних, які проживають на території Уїздецької сільської ради та вручили їм подарунки. 
     В стаціонарному відділення для постійного проживання для підопічних було організовано солодкий стіл.
    Адміністрація територіального центру разом із соціальними робітниками вручила 390 продуктових наборів для своїх підопічних.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити