15 вересня 2016 року в приміщенні Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек в рамках Університету третього віку на «Літературно-краєзнавчому» факультеті відбулася зустріч з членом Національної спілки краєзнавців України, членом редакційної колегії Рівненського обласного періодичного журналу «Острога», письменником, автором книги «Перша школа  в Здолбунові» Володимиром Остапуком.
         Пан Володимир презентував свою нову книгу «Здолбунівщина земля Волинська» частина перша, від найдавніших часів до кінця XVIII століття (науково-краєзнавче дослідження).
    Володимир Панасович розповів, що для написання книги про історію рідного краю використав науково-краєзнавчі дослідження, які ґрунтуються на базі археологічних знахідок, архівних матеріалів, документів, досліджень істориків і краєзнавців XIX-XXI століть, публіцистики та усних розповідей місцевих мешканців. Зараз пан Володимир працює над другою частиною книги, яка має вийти у наступному році.
        Присутні на заході з цікавістю слухали розповідь Володимира Панасовича про маловідомі історичні факти Здолбунівщини та мали можливість ознайомитись з першою книгою пана Володимира «Перша школа в Здолбунові», яка була присвячена ЗОШ №1, а також з захопленням погортати сторінки Рівненського обласного періодичного журналу «Острога», в якому друкувалися статті автора.
         Наприкінці зустрічі студенти Університету третього віку подякували Володимиру Панасовичу за цікаві розповіді та приємно проведений час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити