08 вересня 2016 року в актовій залі Здолбунівської центральної районної лікарні в рамках Університету третього віку відбулось чергове заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», яке провів Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі Здолбунівською ЦРЛ на тему «Профілактика найпоширеніших ендокринних захворювань: цукрового діабету та щитоподібної залози».
     Заняття провела лікар-ендокринолог Ніна Василівна Натяжко, яка розповіла про причини виникнення захворювань на цукровий діабет та щитоподібної залози, їх симптоми, причини виникнення, стадії захворювання і методи лікування.
      Для тих хто перебуває в групі ризику порадила щороку проходити профілактичні консультації в лікаря-ендокринолога і здавати аналізи, оскільки будь-яке захворювання простіше вилікувати на ранніх стадіях.
    Звернула увагу присутніх на правильному харчуванні, порадила, які продукти слід вживати, а від яких варто відмовитись та наголосила, що слід дотримуватися здорового способу життя, практикувати помірні фізичні навантаження і уникати стресових ситуацій.
     Слухачі Університету третього віку подякували лікарю за змістовні відповіді на поставлені питання та приділену увагу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити