31 серпня 2016 року в рамках «Літературно-краєзнавчого» факультету Університету третього віку відбулась екскурсія в Здолбунівський районний історико-краєзнавчий музей, яка була організована Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек.
    Екскурсію експозиційною залою, присвячену Героям Майдану та Героям АТО провів директор Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею Олег Тищенко.
Пан Олег розповів, що близько двох років пішло на облаштування будівлі, підвали та горище були захаращені сміттям.
        Завдяки допомозі спонсорів та волонтерів вдалося відкрити першу експозиційну залу в якій присутні артефакти пов`язані з Майданом та портрети загиблих героїв Небесної Сотні, які були написані спеціально для музею художником Андрієм Шевчуком. Одну зі стін прикрашає розписане вручну панно, переселенки з Луганська Яни Униченко, в якому переплітаються події від Майдану до війни на Сході. Дві других стіни прикрашають фотошпалери, які були виготовлені на основі малюнків учнів місцевих шкіл, намальованих на річницю Майдану. В залі зберігається 13 портретів наших загиблих на Сході земляків. Директор музею докладно розповів, як загинув кожен з цих героїв. Переконатися в реаліях війни слухачі Університету могли оглянувши особисті речі Василя Жука, Тараса Якимчука, Павла Петренка, Олексія Сапожникова, Андрія Ярошенка, які були передані до музею вже після їх смерті.
            Наприкінці екскурсії слухачі Університету побажали пану Олегу успіхів у його нелегкій справі та з нетерпінням чекають на відкриття нових експозицій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити