Шоколад - продукт особливий. І не тільки тому, що він має тисячолітню історію чи має корисні властивості. Шоколад називають їжею богів і джерелом гормону щастя. Він входить в списки найпопулярніших у світі продуктів, є визнаним лідером серед солодощів.
        «Шоколад – продукт особливий» такою була тема чергового занятя на «Мистецькому» факультеті в Університеті третього віку Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), яке відбулось 26 серпня 2016 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради.
         Заняття провела знавець народознавства, майстриня декоративно-прикладного мистецтва Король Сніжана Вікторівна. Пані Сніжана розповіла про історію появи шоколаду, легенди пов`язані з ним та цікаві факти про шоколад. Зосередила увагу присутніх на впливі шоколаду на організм людини. Більш корисним є чорний шоколад, адже він виготовляється з какао-бобів, а білий з какао-масла, тому і користі в ньому менше, хоча він солодший і ніжніший.
        Переконатися у смакових якостях шоколаду та підняти собі настрій слухачі Університету мали можливість скуштувавши під час заняття чорний і білий шоколад.

Додати коментар


Захисний код
Оновити