День незалежності України — державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України». Підтвердив цей статус народний референдум що відбувся 1 грудня 1991 року. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, створила свою незалежну державу.
     З нагоди 25 річниці незалежності України 17 серпня 2016 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради в рамках Університету третього віку відбулось навчання на «Літературно-краєзнавчому» факультеті, яке провів Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек.
       Бібліотекар Здолбунівської ЦСПШБ розповіла історію створення незалежної України та представила відео-фільм «День незалежності України» та «Фотолітопис незалежності України 1991-2016р.р.».
В рамках акції «Письменницький маршрут», яка направлена на популяризацію краєзнавчої літератури і розкриття життєвого та творчого шляху місцевих письменників на теренах нашої області, на захід була запрошена поетеса, педагог, актриса Рівненського Молодіжного театру Міського палацу культури, член Національної спілки письменників України - Ірина Мельник.
     Бібліотекар представила медіа-презентацію «Світ Ірини Мельник. Письменницький маршрут», яка була надана РОУНБ та розповіла, що Ірина Сергіївна не тільки талановита письменниця, вона ще брала участь у конкурсі «Народна модель», а також фото Ірини прикрасило один з номерів стильного глянцевого журналу «Time & Fashion», який видається в Литві.
      Пані Ірина розповіла про своє дитинство, літературний шлях та історію написання власних творів. Творчість талановитої письменниці публікувалась в літературних альманахах: «Погорина», «Проріст», «Наше коло», «Первоцвіт» та газетах: «Вісті Рівненщини», «Сім днів», «Слово і час» та інших. В 2012 році Ірина Сергіївна виборола грант Президента України, коштом якого видала першу збірку поезії «Віками зшиті слова».
        Присутні на зустрічі мали можливість погортати сторінки цієї збірки, а також ознайомитися з книгами до яких увійшли твори пані Ірини: «Антологія українського ронделя», «Автомобільні пригоди» та ілюстрованими листівками, які прикрашають поетичні рядки від Ірини Мельник.
З великим задоволенням слухачі Університету третього віку слухали вірші написані Іриною Сергіївною в стилі ронделю «Я завжди хотіла, щоб у мене був брат», «Завжди буду з тобою» та неримовану поезію «Пам`ятаємо».
     Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері. Слухачі Університету третього віку отримали справжнє задоволення від змістовного спілкування та побажали талановитій письменниці творчих успіхів.
Наприкінці зустрічі всі бажаючи мали змогу придбати собі книгу «Віками зшиті слова» з автографом автора, отримати відповіді на поставлені питання та переглянути буктрейлер нової книги пані Ірини «Вікна. Книга Перша», яка готується до друку у видавництві «Dzhezva».

Додати коментар


Захисний код
Оновити