«Туберкульоз – одна з найсерйозніших інфекційних хвороб, що може бути загрозою життю та здоров’ю людини» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», яке 11 серпня 2016 року в актовій залі Здолбунівської центральної районної лікарні провів Здолбунівський районний територіальний центр спільно зі Здолбунівською ЦРЛ.     
    Лікар – фтизіатр Володимир Юрійович Черняк розповів слухачам Університету третього віку, що таке туберкульоз і які шляхи його передачі, що є основними симптомами даного захворювання, як діагностують туберкульоз, які є форми і стадії хвороби, та методи лікування.
    У своїй розповіді лікар підкреслив, що дотримуватися правильного раціону харчування та здорового способу життя - це основа профілактики будь-яких захворювань.         Вчасне обстеження та вчасно розпочате лікування може врятувати життя, адже туберкульоз виліковний.
   На підтвердження своїх слів Володимир Юрійович представив просвітницькій відео - ролик "Туберкульоз: знай, стережись, не бійся", який був створений за проектом USAID "Посилення контролю за туберкульозом в Україні" у партнерстві з Міністерством охорони здоров'я України.
       Наприкінці заняття слухачі Університету подякували лікарю за змістовну бесіду, вичерпні відповіді на поставлені питання та корисні поради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити