04 серпня 2016 року в сесійній залі Здолбунівської районної ради відбулось чергове заняття в рамках Університету третього віку Здолбунівського районного територіального центру.
     На заняття була запрошена керівник Центру надання адміністративних послуг Здолбунівської РДА Світлана Муляр. Світлана Вікторівна розповіла, що ЦНАП створений відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» у липні 2013 року, а розпочав прийом громадян 19 листопада 2013 року. Завданням центру є надання високоякісних та доступних публічних послуг для громадян району. На сьогоднішній день центром надається 48 послуг серед яких:
- державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;
- видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки;
- видача містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;
- видача паспорта прив’язки тимчасової споруди;
- оформлення і видача паспорта громадянина України при досягненні 16 річного віку;
- вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки 25 і 45 річного віку;
- надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки;
- надання довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення;
- надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та інші.
         Надавати більше послуг вони фізично поки що не можуть через те, що в них тільки 3 працівника, хоча в перспективі центром планується надавати послуги з оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання громадян. 
          Наприкінці заняття слухачі Університету щиро дякували пані Світлані за цікаву і корисну інформацію та змістовні відповіді на поставлені питання.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити