28 липня 2016 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради в рамках Університету третього віку відбулось заняття на «Літературно-краєзнавчому» факультеті, яке провів Здолбунівський районний територіальний центр спільно зі Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек.
    Бібліотекар Здолбунівської ЗСПШБ представила запрошеного на захід гостя - директора Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, за покликанням письменника-прозаїка, переможця у номінації «Краще видання для дітей» та «Краще видання для юнацтва та молоді» у конкурсі «Краща книга Рівненщини 2013р. і 2015р.», номінанта премії "Книга року ВВС 2012р. і 2013р.", організатора і директора літературного фестивалю "Дивокрай", учасника АТО, нашого земляка Сергія Володимировича Гридіна.
      Пан Сергій розповів біографічні сторінки свого життя, як вчився в школі, жив в Монголі, працював на різних посадах, та як став письменником. Коли сину письменника виповнилось 11 років, він всіляко намагався залучити його до читання, з того самого моменту і почав писати книжки, адресовані підліткам.
       Сергій Володимирович презентував свої книги: дитячу трилогію про комп’ютерного віруса Федька («Федько, прибулець з інтернету», «Федько у віртуальному місті» і «Федько у пошуках чупакабри»), «Кігтик ковбаско», «Не такий» для підлітків, збірку про гірку долю заробітчан «Мама по скайпу» - «Skype mama», які побачили світ у львівському «Видавництві Старого Лева». «Мама по скайпу», була написана в соавторстві з 11 письменниками і була надрукована не тільки в Україні, а ще й в Німеччині. Представив збірки оповідань «Теплі історії про кохання» і «Теплі історії Він і Вона», які були видані у видавництві Брайт Букс та до яких увійшли твори Сергія Гридіна, а також представив свою нову книгу для підлітків «Незрозумілі», яка вийшла в 2016 році в видавництві «Академвидав».
      Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері. Слухачі Університету щиро дякували за цікаву зустріч, приємно проведений час, щирі відповіді на поставлені питання та побажали пану Сергію творчого натхнення у написанні нових книг.

Додати коментар


Захисний код
Оновити