Оберіг — найдревніший амулет щастя і добробуту, чарівний предмет, що призначений захищати свого власника. Вважається, що він може принести удачу, попередити про небезпеку, поліпшити стан здоров’я. Через це обереги зажили неабиякої популярності ще з давніх-давен. Люди пов’язували віру в добро, успіх, щастя з певними символами в оберегах.
     «Підкова, як оберіг» такою була тема чергового заняття на «Мистецькому» факультеті, яке 06 липня 2016 року в читальному залі Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек провів Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі Здолбунівською ЗСПШБ та народною умілицею Тетяною Кардаш.
       Присутні на занятті, з розповідей бібліотекарів, дізналися історію походження підкови, як оберегу, як символу удачі і щастя, та почули легенди пов`язані з підковою.
      А як зробити підкову власними руками, які матеріали слід використовувати, як правильно прикрашати, щоб вона була весільним оберегом чи прикрасою будинку розповіла пані Тетяна та провела майстер-клас по виготовленню даного оберегу.
      Наприкінці заняття бібліотекарі, посилаючись на інтернет-ресурс та відповідну літературу, розповіли, як саме потрібно розташувати підкову щоб вона приносила удачу.
       Слухачі Університету третього віку мали можливість почути багато цікавої інформації та отримати масу позитивних емоцій від власноруч створених прекрасних шедеврів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити