5 липня відбулася виїзна нарада соціальних робітників, які обслуговують підопічних в сільській місцевості, відділення соціальної допомоги вдома Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
        На базі відділення соціально-медичних послуг, яке розташоване в смт. Мізоч соціальні робітники мали змогу побачити весь спектр послуг, які надає дане відділення, а це: послуги з лікувальної фізкультури, масажу, магнітотерапії, аромо- і галотерапії, інші види фізіотерапевтичних послуг. Роман Юрчук завідувач відділення соціально-медичних послуг, розповів про новинку відділення – апарат ультразвукової терапії та медичний кисневий конденсатор. Соціальні робітники мали змогу покуштувати кисневі пінки в кабінеті аромо-терапії під приємний, лікувальний аромат ефірних масел. Ознайомлення з роботою стаціонарного відділення, яке розташоване в с. Будераж внесло свій позитив. Директор територіального центру Анатолій Ліщинський розповів про історію створення даного відділення. Завідувач стаціонарного відділення Людмила Рудик, розповідала про роботу даного відділення. Дана установа по домашньому затишна та охайна, сповнена атмосферою розуміння, тепла та доброзичливості. Тут все робиться для того, щоб людям жилося комфортніше і по родинному затишно. В стаціонарі налагоджено цілодобовий догляд за старенькими, створено належні умови для проживання та надання медичної допомоги. Основним у роботі працівників стаціонарного відділення є вміння творити добро і самим отримувати від цього задоволення, про це говорили підопічні даного відділення. Зворушливою була зустріч соціальних робітників Ольги Рудої та Ольги Антонюк з підопічними, які ще недавно були для них найріднішими, коли вони отримували послугу догляду вдома, зараз вони постійні мешканці, стаціонарного відділення. Підопічний Ілля Герасимчук, не приховуючи сліз, розповідав про те, як ще недавно, він ледве пересувався по своїй домівці, в стаціонарне відділення він приїхав з двома паличками, а дякуючи налагодженій роботі працівників відділення, він може гуляти без палички. Підопічна Марія Бардай, з гордістю розказувала, по те, що її старість в надійних руках, що тільки в даному відділенні, вона відчула, що її люблять і поважають. 
     Соціальні робітники також побували в урочищі Гурби, де навесні 1944 року стався найкривавіший та найбільший бій в історії УПА – Бій під Гурбами. Відвідали Свято – Воскресенський чоловічий монастир, музей-криївку УПА, побачили Пантеон Героїв – учасників Гурбенського бою, скульптурну композицію Божої матері.

Додати коментар


Захисний код
Оновити