20 квітня 2015 року в приміщенні стаціонарного відділення для постійного проживання в с. Будераж територіального центру відбулася зустріч працівників терцентру з представниками громади Комітету «України» реформаторської церкви з м. Катвейк (Нідерланди)» з якими Здолбунівський територіальний центр зв’язує тривала та тісна співпраця, яка розпочалася ще в 2010 році.

    Гостей за давнім українським звичаєм «Хлібом і сіллю» радо вітали працівники відділення на чолі з директором територіального центру Анатолієм Ліщинським. Під час святкового обіду гостей з Нідерландів пригощали національними українськими стравами , приготовленими власноруч працівниками відділення .
    В цей приїзд благодійники з Нідерландів передали ламінат (111 м2) для стелення підлоги в кімнатах проживання підопічних стаціонарного відділення, постільну білизну, миючі засоби та засоби особистої гігієни.Керівник терцентру А. Ліщинський разом з представниками реформаторської церкви з м. Катвейк обговорили плани подальшої співпраці, щодо зміцнення матеріально-технічної бази стаціонарного відділення територіального центру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити