02 червня 2016 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради відбулась зустріч слухачів Університету третього віку з юристами, яка була організована Здолбунівським районним територіальним центром спільно з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек.
     Представники Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - начальник відділу по взаємодії із суб`єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Мазурець Ольга Володимирівна і начальник відділу з організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Мельник Ольга Володимирівна ознайомили присутніх з діяльністю місцевого центру з надання БВПД, розповіли чим займається центр та які послуги надає.
      Повідомили присутнім, що в кожному районі, і в Здолбунівському районі також, з 1 вересня мають розпочати свою роботу бюро правової допомоги, які будуть діяти, як структурні підрозділи місцевих центрів з надання БВПД. У них кожен зможе скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну правову допомогу - правову інформацію, консультації, допомогу у складенні процесуальних документів та представництво в судах. Їх ресурсне забезпечення здійснюватиметься за рахунок майна і коштів ліквідованих районних та міських управлінь юстиції.
       Слухачі Університету із задоволенням взяли участь в обговоренні питань, що їх цікавили, та отримали юридичні консультації, які стануть їм у пригоді: з сімейного і пенсійного законодавства, соціального захисту, оформлення спадщини та ін.
     Бібліотекарі Здолбунівської ЦСПШБ представили друковані видання юридичного характеру в тому числі і періодичні видання. Запропонували звертатись в бібліотеку, щоб скористатися послугами онлайн консультацій з урядових сайтів в тематичних дистанційних пунктах та ознайомлюватися з рішеннями місцевих органів влади в центрах регіональної інформації, що діють на базі бібліотеки.
   На занятті був присутній директор Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ліщинський Анатолій Дмитрович, який поділився з присутніми, своїм баченням подальшої роботи Університету третього віку та запропонував слухачам Університету висловити власні пропозиції.
    Наприкінці заняття присутні щиро дякували за цікаву і корисну інформацію та змістовні відповіді на поставлені питання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити