Першим літературним твором у житті кожної людини є казка. Напевно, всі ми добре пам’ятаємо, як їх нам читала мама ще в самі ранні роки. Казки супроводжують людину все її свідоме життя. Адже людям властиво втрачати життєві орієнтири, а ці літературні твори всіляко сприяють знайти їх знову.
    «Казка у нашому житті» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», яке 25 травня 2016 року в читальному залі Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек провів Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі школою волонтерів психолого-природничого факультету РДГУ та Здолбунівською ЗСПШБ.   
     Студенти-волонтери розповіли, що казкотерапія – це форма пізнання та лікування душі. Завдяки казкотерапії у людини формується творче відношення до життя, розвиваються приховані здібності до вирішення життєвих задач, з`являється впевненість у своїх силах, також людина звільняється від негативних емоцій, орієнтується в навколишньому середовищі, усвідомлює свої сильні та слабкі сторони, розвивається самооцінка та самоконтроль. Ознайомивши з методами застосування казкотерапії волонтери запропонували переглянути презентацію, яка нагадала присутнім знайомі з дитинства казки.
    Бібліотекарі представили інтернет-презентацію «Дорослих лікують казкові герої» та на прикладі казкових героїв переконували про те, що казки проникають в душу, і людина, яка їх читає переносить сюжет і характер героїв не тільки на своє життя, але й на свою долю.
   Після розминки для пальців юні викладачі запропонували слухачам Університету зліпити з пластиліну свого улюбленого казкового героя. Під час майстер-класу присутні на занятті ділилися спогадами, які казки вони читали своїм дітям та внукам.
    Наприкінці заняття студенти-психологи запропонували слухачам Університету долучивши своїх казкових героїв скласти спільну казку з радісним і щасливим кінцем.
   Присутні на занятті подякували студентам-психологам за цікаву інформацію, позитивні емоції та приємно проведений час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити