Iз давнiх-давен славилась українська земля пiснями, якi передавалися вiд поколiння до поколiння, вiд матерi до дiтей бережно, як найцiннiшi релiквiï. Українська пісня – невід`ємна частина духовного життя нашого народу, яка має свої чари, свою магічну силу. Пісня з людиною завжди поруч: із раннього дитинства до глибокої старості. Й немає такої людини на землі, яка не була б закохана у будь-яку мелодію або пісню.
   В рамках Мистецького факультету слухачі Університету третього віку, що діє на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 19 травня 2016 року відвідали концерт «Життя перелилося в пісню» народного аматорського хорового колективу Здолбунівського районного будинку культури.  
  Виступ колективу, який тривав дві години, неодноразово зачаровував своїми піснями глядачів. У репертуарі хору українські, повстанські, ліричні, козацькі пісні та твори місцевих авторів. Лунали в залі «Закувала зозуленька», «Стоїть явір над водою», «У вишневому саду», «Зашумить Дніпро», «Щоб вічно жив козацький рід», «А мати синів вигляда», «Чорна хустина», «Боже дай Україні добра» та інші.
  З музичними вітаннями з нагоди 45-річчя хору на концерт завітали творчі колеги: народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Візерунки», народний аматорський фольклорний народний хор «Здовбицькі молодички» та син керівника народного аматорського хорового колективу Здолбунівського РБК Михайла Хоменка – Максим.
  Слухачі Університету насолоджувалися українським пісенним мистецтвом, підспівували всім знайомі пісні і гарячими оплесками дякували колективу за гарний настрій і чудові пісні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити