З нагоди відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення, 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, у Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування проведено ряд заходів.
       Зокрема, працівниками територіального центру проведено обстеження умов проживання ветеранів Другої світової війни, які обслуговуються соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома, з метою вжиття заходів, спрямованих на посилення турботи про захисників Вітчизни та створення належних умов життя забезпечення ветеранів війни, учасників бойових дій та інвалідів війни.
        В стаціонарному відділенні для постійного проживання, що в с. Будераж, де проживає з 2010 року інвалід Другої світової війни Семенюк Марія Дмитрівна, 9 травня 2016 року організовано святковий обід, на якому директор терцентру Анатолій Ліщинський привітав присутніх зі святом Перемоги.
      Для учасників бойових дій, інвалідів, учасників ІІ-ої світової війни, сімей загиблих територіальним центром придбано 172 продуктові набори, які були вручені ветеранам напередодні Дня Перемоги працівниками терцентру.
   Зокрема, директор територіального центру Анатолій Ліщинський разом з головою районної ради Олегом Дацюком привітали учасників бойових дій у Другій світовій війні, які проживають у м. Здолбунів та вручили ветеранам продуктові набори.
      Ветерани Другої світової війни, які перебувають на обслуговуванні територіального центру, працівники установи взяли участь у районних заходах з відзначення Дня пам’яті та примирення, 71-ої річниці Перемоги в м. Здолбунові 9 травня 2016 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити