Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Це світле і добре свято приурочене воскресінню Христа і несе з собою віру, надію і любов.
«Налаштування до свята та підняття настрою» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямом «Психологія», яке 21 квітня 2016 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради провів Здолбунівський районний територіальний центр спільно зі школою волонтерів психолого-природничого факультету РДГУ.
Студенти-волонтери розповіли історію походження свята Великдень, про звичаї, обряди, легенди та традиції пов`язані зі святом. Розповіли про походження звичаю фарбувати яйця та види розписаних яєць — крапанка, дряпанка, крашанка та писанка. Зупинилися на значенні кольорів великодніх яєць, орнаментах та зосередили увагу присутніх на символах, які сприяють здоров`ю, довголіттю і багатому врожаю.
Під звуки приємної музики провели майстер-клас по створенню великодньої писанки на картоні. Слухачі Університету з задоволенням втілювали в життя свої творчі ідеї, почули багато цікавої і корисної інформації та отримали массу позитивних емоцій, адже робота руками допомагає зосередитись, заспокоїтись та зняти напругу, а студентка Віра Сірак презентувала колекцію великодніх прикрас, частину з яких вона виготовила власноручно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити