Квіти є найпрекраснішим витвором природи. Вони вражають нас найтоншими пахощами, милують найрізноманітнішими кольорами. Вони, як і музика, створюють піднесений настрій, окрилюють. Віддавна вони були для людини символом її почуттів, думок. Про них складали легенди, оповідання, їх оспівували у піснях і поемах.
«Весна – життя. Життя – спілкування». Такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямом «Арт-терапія, як один з методів позитивного психологічного впливу на внутрішній стан людини», яке 31 березня 2016 року в сесійній залі Здолбунівської районної ради провів Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі школою волонтерів психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету та Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек.
Бібліотекарі розповідали легенди пов`язані з квітами, про квіти символи, цитували вислови видатних людей про квіти та про життя, провели квіткову вікторину, презентували відео-фільм «Перший подих весни» та перегляд літератури на тему «Перші квіти - весняні усмішки рідної землі».
Студенти-волонтери розповіли про різноманіття весняних квітів, про їх лікувальні властивості та використання в кулінарії. Поділилися інформацією, як виготовити горщики для квітів своїми руками та які матеріали можна використовувати.
Виконавши рухливі вправи для розігріву рук, юні викладачі запропонували перейти до практичних занять і запропонували підопічним територіального центру виготовити горщики для квітів.
Під приємну музику Чайковського і Шопена усі присутні мали можливість розслабитись, помріяти, поспілкуватися один з одним і поділитись своїми квітковими вподобаннями та хобі, а також створити власні витвори мистецтва, які дозволять прикрасити оселю. Під час роботи руками та спілкування задіяна дрібна моторика пальців рук, розвивається уява та образне мислення, покращується загальний психоемоційний стан особистості.
В кінці заняття слухачі Університету подякували за приємно проведений час, а бібліотекарі процитували слова видатного українського письменника Павла Загребельного: «Людина - це частинка природи, а у природи, як відомо, бувають день і ніч, ясні дні і похмурі, приливи і відливи, весна, літо, осінь, зима...».

Додати коментар


Захисний код
Оновити