Нещодавно Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) придбано спеціалізований автомобіль для перевезення інвалідів колясочників. Це стало вагомим подарунком для інвалідів району з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями. Адже нині в районі проживає близько 3,5 тисячі інвалідів, з них 171 є інвалідами колясочниками.
Кошти для придбання спеціалізованого автомобіля як кажуть «збирали всім миром». До вирішення цього питання долучилися як сільські територіальні громади так і міська. Зокрема, Пятигірська, М. Мощаницька, Н. Мощаницька, Урвенська, Копитківська, Новосілківська, Бущанська, Півченська, Богдашівська, Спасівська, С. Мощаницька, Глинська, Здовбицька сільська рада і Здолбунівська міська рада. Частину коштів було виділено з районного бюджету.
Вже найближчим часом територіальний центр зможе надавати транспортні послуги інвалідам, в першу чергу з захворюванням опорно-рухового апарату. Адже тепер інваліду колясочнику легше буде дістатися до закладів охорони здоров’я, соціального захисту, торгівлі, побутового обслуговування і т.д.
Варто лише зателефонувати за номером телефону «2-50-24» і зазначена послуга буде надана.
24 грудня 2015 року директор територіального центру Анатолій Ліщинський презентував спеціалізований автомобіль «Інва-таксі» перед керівництвом району, керівниками територіальних громад, підприємств, установ, організацій району під час проведення засідання колегії райдержадміністрації.
Отже, в Здолбуніському районному територіальному центрі соціального обслуговування добре розуміють, що люди з інвалідністю потребують повсякденної уваги, допомоги та підтримки і роблять все можливе, щоб оточити їх турботою, шаною та повагою, роблячи життя інвалідів більш комфортним і повноцінним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити