Пройшли два дні в денному спеціалізованому таборі «Summer Kids (ЛІТО_ДІТИ)» Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).29.07.2021 «День ПРИРОДИ» розпочався з подорожі в базисний розсадник Верхівського лісництва ДП «Острозький лісгосп». Неоніла Савіцька, майстер базисного розсадника, детально познайомила дітей з процесом росту дерев: від насінини з шишкової сушарні до висадки молодих дерев на плантації.
Після смачного обіду дітлахи грали в рухливі ігри, командні естафети та займались в майстерні народних ремесел. На занятті діти склали «Букет для мами», який після повернення додому подарували своїм найріднішим.
30.07.2021 на день «КАЗКИ» до дітлахів у гості завітала Людмила Вознярська, директор недільної школи Церкви християн віри Євангелієвської. Разом зі своєю командою вони провели майстер-клас «Арт- пісок» та показали лялькову виставу «Шануй батьків».
Казковий день продовжила Оксана Міхєєва, художниця та майстриня образотворчого мистецтва. Вона допомогла діткам виготовити «Веселкове Сонечко».
Пообідавши, діти помандрували на гостини у Здолбунівську центральну районну бібліотеку. Галина Гаврилюк, завідувач відділу обслуговування, провела пізнавальну екскурсію відділеннями бібліотеки. Іванна Голуб - адвокат, психолог, письменниця підготувала п`ятнадцятихвилинний просвітницький захід про безоплатну правову допомогу та зачитала дітям збірку «П `ять сонячних казок». Допомагав у проведенні заходу Станіслав Голуб, наймолодший волонтер БПД в Україні.

  

Додати коментар


Захисний код
Оновити