Два дні роботи денного спеціалізованого табору «Summer Kids» Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пройшли під назвою «День ПАТРІОТИЗМУ» та «День ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ».27.07.2021 «День ПАТРІОТИЗМУ» розпочався з екскурсії в Здолбунівський Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, де діти мали можливість власноруч зібрати і розібрати військову зброю.
Пізніше, в територіальному центрі на них чекала цікава зустріч з учасником антитерористичної операції, який пройшов службу у військовому батальйоні «Гарпун», Тарасом Давидюком.
Після пізнавальної зустрічі дітлахи помандрували в міський гідропарк. Там їх зустрів загін Здолбунівських пластунів на чолі з Назаром Кравчуком. Хлопці провели цікавий квест, пограли у рухливі ігри та разом з дітками посмакували козацьким кулішем.
28.07.2021 день «ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ» розпочався з виготовлення пожежної машини - подарунку для Здолбунівських рятувальників. Діти вручили їх під час екскурсії у 18 пожежну частину м.Здолбунів. Рятувальники познайомили діток зі своєю роботою, продемонстрували спецодяг, каски, сучасну пожежну машину та подарували можливість гасити вогонь з пожежного рукава.
Після смачного обіду в кафе діти співали, танцювали та влаштували батл «Хлопці проти дівчат» на занятті музичної студії з Наталею Лукашук.
Відпочити та відновити сили дітям вдалось на арт-терапевтичному занятті «Помагайко - мій найкращий друг та помічник», який провела практичний психолог Анастасія Панасюк.

   

Додати коментар


Захисний код
Оновити