Родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають усім нам у складних ситуаціях, дарують нам тепло. Родина – це безпечний і затишний рідний дім, а родинне тепло, й уроки життя – це те, що людина бере із собою в усі дорослі шляхи.
Саме в Український День родини 08 липня 2021 року на базі Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Здолбунівської міської ради спільно з Здолбунівською центральною бібліотекою проведено заняття в Університеті третього віку на «Літературно-краєзнавчому факультеті», на яке був запрошений Олексій Ясен з презентацією своєї книги «Рід мій Дерманський».
Сама назва книги значною мірою розкриває зміст: написано історію, створено словесну картину родового дерева від прапрадівщини до наших днів. Автор знайомить читача з життєписами дерманських родів Рудих, Романют, Ясенів та Огородників, додає велику кількість світлин різного часу. На сторінках своєї книги Олексій Васильович не пошкодував душевного тепла найріднішим людям.
Олексій Ясен започаткував велику династію лікарів. В шанованій всіма родині Ясена вже 7 лікарів та 8 диплом здобувається.
Зустріч Олексія Ясена з студентами Університету пройшла в теплій затишній атмосфері. Підопічні дякували автору за те, що поділився історією свого роду, адже знати свій рід, пам’ятати про нього – це обов’язок кожного не лише перед минулими, але й перед майбутніми поколіннями.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити