На протязі двох днів – 7 та 8 липня 2021 року в Здолбунівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Здолбунівської міської ради проведені семінари-навчання для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома територіального центру, які обслуговують підопічних на території трьох територіальних громад: Здолбунівської міської, Здовбицької сільської та Мізоцької селищної, що утворилися на території колишнього Здолбунівського району в результаті здійснення адміністративно-територіальної реформи. Тема семінару-навчання: «Охорона праці та пожежна безпека – запорука збереження життя та здоров’я людини».
7 липня 2021 року семінар-навчання проведено для соціальних робітників, що обслуговують підопічних на території Здолбунівської міської та Здовбицької сільської територіальних громад, а 8 липня 2021 року семінар-навчання з такою ж тематикою пройшов для соціальних робітників, що обслуговують підопічних на території Мізоцької селищної громади.
З питання «Охорона праці, соціальні виплати застрахованим особам та їх матеріальне забезпечення» перед учасниками семінарів виступила завідувач сектору Здолбунівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Рівненській області Лариса Прокопчук.
Виступ провідного інспектора запобігання надзвичайним ситуаціям Рівненського районного управління ГУ ДСНС в Рівненській області, майора служби цивільного захисту Вадима Тишкуна на семінарах був присвячений питанню «Дотримання правил пожежної безпеки працівниками та підопічними територіального центру – запорука збереження їх життя та здоров’я».
Проведені семінари-навчання сприяли поглибленню знань вмінь та навичок соціальних робітників територіального центру з питань охорони праці та пожежної безпеки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити