В Здолбунівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Здолбунівської міської ради відновлено заняття в Університеті третього віку.
Так, 15.06.2021 року проведено лекцію для слухачів Університету на тему «Право на безоплатну правову допомогу», яку провела головний спеціаліст відділу «Здолбунівське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Михальчук разом з волонтером системи БПД Ігорем Нагорним. Фахівець зауважила, що право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією України, кожен може отримати правову консультацію щодо того як діяти, для вирішення своєї життєвої проблеми. Наталія Юріївна у доступній формі розповіла про поняття прав, свобод та обов’язку людини і громадянина, про Основний закон України, який їх гарантує та регламентує.
Зустріч пройшла у формі відкритого діалогу.
Під час зустрічі діяв консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, де студенти Університету третього віку мали змогу отримати правову інформацію та консультацію.
З слухачами Університету зустрівся директор територіального центру Анатолій Ліщинський, який тепло і сердечно привітав присутніх з відновленням занять в Університеті третього віку. Анатолій Дмитрович висловив сподівання, що зі спадом захворювання на COVID-19 і поліпшенням протиепідеміологічної ситуації вдасться відновити заняття в Університеті в повному об’ємі, залучаючи до їх проведення соціальних партнерів, з якими терцентр поєднує тісна співпраця вже протягом тривалого часу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити