27 травня 2021 року Здолбунівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Здолбунівської міської ради запросив до себе МАМ воїнів-героїв, які загинули в зоні АТО, захищаючи рідну землю та організував для них екскурсійну поїздку.
Супровід здійснювали фахівці відділення соціальної роботи територіального центру на чолі з завідувачем Тетяною Павловою.
Перед поїздкою на території терцентру з МАМАМИ Героїв зустрівся міський голова Здолбунова Владислав Сухляк та директор терцентру Анатолій Ліщинський.В ході теплої душевної бесіди з ними керівники Здолбунівської громади та територіального центру цікавилися умовами проживання, життєвими проблемами, що виникають в їх повсякденному житті.
Екскурсія розпочалася з відвідин відділення денного перебування №2 територіального центру, розташованому в селищі Мізоч.
Директор територіального центру Анатолій Ліщинський презентував відділення, ознайомивши присутніх з комплексом сучасних послуг, які тут надаються. А це фізіотерапевтичні послуги, що надаються на сучасному обладнанні, послуги з лікувальної фізкультури та лікувального масажу. Гостей пригостили приємними і дуже корисними кисневими коктейлями.
Далі шлях екскурсії проліг до урочища Гурби – священного місця для наших людей – місця нерівного бою воїнів УПА з карателями НКВД. Директор Здолбунівського краєзнавчого музею Олександр Чижевський провів змістовну і цікаву екскурсію по меморіалу, де спочивають вічним сном герої УПА, що загинули тут під час нерівного бою. Присутні відвідали повстанську криївку.
Далі у церкві Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря його служителі із братією відслужили літію за загиблими, померлими воїнами АТО Здолбунівщини та усіма захисниками країни, які стали небесними Янголами.
Після служби МАМИ мали можливість поспілкуватись одна з одною, поділитись спогадами про найдорожчих, вшанувати їх пам'ять.
Поїздка була приурочена Дню Героїв, який щорічно проходить в Україні 23 травня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити