Вже стало доброю традицією для працівників Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Здолбунівської міської ради напередодні Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вшановувати ветеранів, які перебувають на обслуговуванні територіального центру і проживають на території новоутворених територіальних громад: Здолбунівської, Здовбицької та Мізоцької.
Напередодні цьогорічного Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники Здолбунівського територіального центру привітали наших славних ветеранів-підопічних терцентру з цим величним святом та побажали їм бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття, вручивши їм 110 продуктових пакетів, щоб наші ветерани відчули справжню радість свята.
07 травня 2021 року учасників Другої світової війни, що проживають в м. Здолбунові привітали з наступаючим святом голова Здолбунівської міської ради Владислав Сухляк та директор територіального центру Анатолій Ліщинський, особисто відвідавши їх вдома.
Керівник Здолбунівської територіальної громади Владислав Сухляк та директор терцентру Анатолій Ліщинський цікавилися умовами проживання ветеранів, їх повсякденними потребами. Квіти та продуктові набори були вручені ветеранам під час цієї теплої душевної зустрічі.
В Здолбунівському територіальному центрі не забули і про інше свято – День матері, яке в цьому році співпало на 9 травня з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Тому в терцентрі вшанували сім’ї з дітьми, які є підопічними нашої установи та обслуговуються працівниками відділення соціальної роботи. Цим сім’ям було вручено 35 святкових подарункових наборів, які надали територіальному центру благодійники: церква Успіння Пресвятої Богородиці, приватні підприємці Марія Бляшина та Марія Сержанюк. Сердечна вдячність цим людям за їх жертовність.
Пам’ятаємо, шануємо, низько вклоняємось Матерям загиблих героїв сучасної війни, яких також не залишили поза увагою – їх усіх привітали зі святом Матері.

Додати коментар


Захисний код
Оновити