1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, в Україні це також і День ветерана.День людей похилого віку – це передусім День захисту людей похилого віку. В цей день перш за все треба говорити про зроблене щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед цими людьми.
Працівники Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) опікуються людьми похилого віку постійно, адже це їх обов’язок і покликання.Сьогодні, 1 жовтня 2020 року, працівники територіального центру в черговий раз відвідали своїх підопічних: одиноких престарілих, інвалідів, ветеранів та вручили їм 340 продуктових наборів, так необхідних для їх повсякденного життя.
В цей день директор територіального центру Анатолій Ліщинський разом з головою Здолбунівської районної ради Олегом Дацюком особисто зустрілися з підопічними в їхніх оселях. Так вони відвідали осіб з інвалідністю Гунят Марію Йосипівну, Шевченко Марію Тихонівну, Козігору Марію Євгеніївну, Броч Марію Омелянівну, пенсіонерку Гомончук Раїсу Омелянівну.
Голова районної ради Олег Дацюк та директор територіального центру Анатолій Ліщинський цікавилися умовами проживання людей похилого віку, їх проблемами.
Сьогодні, 1 жовтня в День людей похилого віку, не залишилися без уваги і підопічні територіального центру, які проживають у відділенні стаціонарного догляду в с. Будераж. Для них було влаштовано солодкий стіл.
Пам’ятаймо завжди, що турбота і повага до людей поважного віку – це громадянський обов’язок кожного з нас.

          

Додати коментар


Захисний код
Оновити