У зв’язку з поширенням коронавірусу «COVID-19» в Україні та встановленими обмеженнями, районний територіальний центр працює в умовах запровадження карантинних заходів. Згідно наказу Департаменту соціального захисту населення РОДА від 13.03.2020 року №25 «Про запобігання поширенню корона вірусної інфекції COVID-19 під час організації роботи закладів і установ системи соціального захисту населення області» в усіх відділеннях територіального центру запроваджено карантин.
Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру, що розташоване в с. Будераж, працює в закритому режимі, не допускаючи на свою територію сторонніх осіб. Відділення повністю забезпечене миючими та дезінфікуючими засобами, а обслуговуючий персонал захисними масками, латексними рукавичками та антисептиком для рук. Кожні дві години відбувається вологе прибирання приміщень з застосуванням дезінфікуючих засобів. Також, проводиться провітрювання приміщень. Проводиться щоденний температурний скринінг працівників відділення та підопічних. У відділенні створено запас продуктів харчування. Підопічні забезпечені повноцінними харчуванням та медичним обслуговуванням в повному обсязі.
Відділення соціальної допомоги вдома територіального центру працює в штатному режимі. Соціальні робітники надають підопічним повний спектр соціальних послуг. Всі вони забезпечені захисними масками, рукавицями, антисептиком для рук. Соціальні робітники доставляють підопічним з торгівельної мережі продукти харчування, з аптек – медикаменти. Керівництвом терцентру проведено дистанційний інструктаж з соціальними робітниками щодо виявлення симптомів захворювання на коронавірус в підопічних, які в свою чергу, зобов’язуються в разі виявлення ознак хвороби негайно інформувати сімейних лікарів та керівництво територіального центру.
Соціальні працівники, фахівці з соціальної роботи територіального центру тісно співпрацюють з відповідними органами місцевого самоврядування, соціальними інспекторами, працівниками управління соціального захисту населення проводять спільну роботу щодо виявлення одиноко проживаючих людей похилого віку, щоб в разі потреби ефективно та швидко вирішувати їх побутові проблеми.
Звертаємо вашу увагу, з метою попередження шахрайства під виглядом осіб, які представляються працівниками соціальних служб та благодійних організацій, закликаємо бути уважними та вимагати посвідчення особи. Кожен працівник нашої установи має посвідчення з кольоровим фото та печаткою установи.
У цей непростий час керівництво територіального центру звертається до громадян району, щоб у разі виникнення надзвичайної ситуації з людьми похилого віку, звертатися за наступними номерами телефонів:
Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 03652 2-50-24.
Гарячі телефонні лінії:
- Здолбунівська районна державна адміністрація – 03652 2-56-08;
- Департамент соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації – 0362 633 610;
- Рівненська облдержадміністрація – 0 800 500 00 78.

Додати коментар


Захисний код
Оновити