19 лютого 2020 року в Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для соціальних робітників проведено координаційну нараду за участі начальника управління соціального захисту населення Миколи Бортника та заступника начальника Здолбунівського відділення поліції Віталія Самкова. На нараді піднімались питання профілактики запобігання правопорушенням стосовно осіб похилого віку. Зокрема Микола Бортник, зазначив, що працівники управління при відвідуванні помешкань громадян, які звернулись за певним видом допомоги, при обстеженні їх умов проживання, завжди пред’являють посвідчення.
Віталій Самков розказав про телефонні шахрайства, в результаті яких люди втрачають чималі суми грошей, про шахрайства біля банкоматів, коли знімають готівку та інші випадки правопорушень стосовно пенсіонерів.
Дуже слушною була пропозиція директора територіального центру Анатолія Ліщинського про співпрацю дільничних інспекторів та соціальних робітників, що дасть змогу швидко реагувати та протидіяти можливим випадкам шахрайств.
Соціальні робітники, в свою чергу, будуть проводити інформаційну - роз’яснювальну роботу серед підопічних та надавати поради , як не стати жертвою злочинців, убезпечити себе та своє майно від шахраїв і звісно бути обачними.

Додати коментар


Захисний код
Оновити