В час, коли продовжується плеяда Різдвяних свят, а саме 10 січня 2020 року, Здолбунівський районний територіальний центр влаштував для підопічних терцентру, їх рідних та близьких справжнє свято.
В цей день показали свої творчі здобутки клуби за інтересами територіального центру «З піснею по життю» та «В танці саме життя», художніми керівниками яких є справжні майстри своєї справи Валерій Стельмащук та Марина Грубая. Треба відзначити, що активними учасниками цих клубів є самі ж підопічні територіального центру.Захід проходив у великій залі ресторану «Зоря».
Глядачами виступів творчих клубів стали підопічні територіального центру, їх рідні та близькі, соціальні партнери, запрошені гості.
Свято відкрив директор територіального центру Анатолій Ліщинський. Теплі слова, вітання прозвучали на адресу учасників та гостей святкового дійства.
Учасників заходу з Новорічними та Різдвяними святами привітали голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, заступник голови райдержадміністрації Сергій Гридін, начальник управління соціального захисту населення Микола Бортник. У своїх виступах вони відзначали велику роботу районного територіального центру по залученню людей поважного віку до активного творчого життя.
Пісні та танці, з якими виступили учасники творчих клубів показали високу майстерність їх учасників, вміння якнайкраще показати свої творчі здобутки.
Справжньою родзинкою свята стали сценічні костюми учасників, які зробили їх виступи найбільш яскравими, по справжньому порадували глядачів. А таких костюмів було підготовлено аж три комплекти. Було придбано і відповідне сценічне взуття. Це стало можливим за активної участі в цьому процесі команди територіального центру, яка і втілила цей задум в життя. Тому на сцені представники творчих клубів виглядали як справжні професійні артисти.
Свято було сповнене радості, натхнення, теплої доброзичливої атмосфери та щирих посмішок. Воно стало значимою подією в культурно-мистецькому житті району.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити