Для покращення фізичного та емоційного здоров’я слухачів Університету третього віку, відбувся черговий сеанс ароматерапії з ефірними маслами терапевтичного класу. На базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове заняття в Університеті третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», на яке були запрошені консультанти компанії doTerra. У сьогоднішній зустрічі консультанти Антонюк Іванна, Янович Галина та Холодкова Людмила розповіли слухачам Університету про профілактику грипу та ГРВІ, адже про лікувальну силу ефірних олій знали ще в давнину.
Під час аромакласу підопічні терцентру мали змогу відпочити та насолодитися цілющими запахами арома-масел, скуштувати йогурт з лаймом, воду з садовою м’ятою, напої, що мають профілактичні властивості та посмакувати запашними солодощами.
Консультанти приділили увагу кожному відвідувачу аромасеансу, оскільки в студентів виникало безліч питань, на які вони змогли отримати вичерпні відповіді та поради для покращення свого здоров’я. Підопічні терцентру дізналися, які потрібно використовувати ефірні масла у разі застуди і грипу. А також дізналися про використання ефірних олій в кулінарії.
Студенти Університету поринули в приємну атмосферу та доброзичливу ауру аромакласу і з нетерпінням чекають наступну зустріч.

Додати коментар


Захисний код
Оновити