Напередодні новорічних свят здолбунівчани літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), створювали собі святковий настрій. Заняття відбулося в Університеті третього віку на мистецькому факультеті. Студенти Університету зустрілися, щоб зробити новорічні прикраси з кульок та ниток своїми руками.
Майстер-клас по створенню ялинкових прикрас провели студенти- волонтери психолого-природничого факультету РДГУ, які з любов'ю передали своє вміння та талант. Студенти-волонтери провели лекцію та практичний майстер-клас із новорічного декорування.
Дівчата підготували яскраву лекцію з прикладами та порадами щодо того, як прикрасити свій дім до свят, поєднати всі новорічні атрибути декору в єдину гармонійну композицію, а також розповіли про те, які кольори і матеріали потрібно використовувати для декорування.
Підопічні із задоволенням виготовляли новорічні прикраси на ялинку із надувних кульок та ниток. Під час заходу студенти-волонтери відповідали на запитання підопічних терцентру, допомагали правильно скласти кульку, давали практичні поради. На майстер-класі панувала творча атмосфера, яка часом супроводжувалась спогадами з дитинства. Всі зроблені під час майстер-класу кульки учасники змогли забрати з собою.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити