21 листопада 2019 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове заняття в Університеті третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», на яке були запрошені консультанти компанії doTerra, які провели аромаклас з ефірними маслами терапевтичного класу.

У сьогоднішній зустрічі консультанти Антонюк Іванна, Янович Галина та Холодкова Людмила розповіли слухачам Університету про ароматерапію. Кожен з нас може використовувати ефірні олії з метою профілактики, підняття життєвого тонусу, працездатності, зняття втоми і стресів.
Аромотерапія - це метод терапії з застосуванням натуральних ефірних олій, які захищають від бактерій і грибків, впливають на обмін речовин і керують біохімічними процесами. Усе це робить їх цінними активними речовинами для природної медицини, яка саме впливає на тіло, душу і дух одночасно. Олії впливають на організм людини двояко: їхній аромат через дихальну систему проникає в мозок і впливає на почуття, нервову систему і вироблення гормонів. Крім того, через шкіру олії проникають у кровоносну систему і виконують там свої специфічні функції.
Аромаконсультанти відкрили секрети, як ефірні олії зможуть покращити якість життя, здоров’я, красу та емоційний стан кожної жінки будь-якого віку.
Про природнє вирішення проблем завдяки простим змінам способу життя та використання ефірних олій підопічні терцентру дізналися під час аромакласу. 
Консультанти дали поради підопічним терцентру як покращити здоров’я, відновити красу та опанувати свої емоції. Крім того, слухачі Університету скуштували корисні солодощі, які приготовані з додаванням ефірних олій.
Зустріч відбулася в дуже теплій атмосфері, де студенти отримали безліч корисних порад  та дізналися про масла найвищої якості.

Додати коментар


Захисний код
Оновити