З 8 по 11 листопада 2019 року на Здолбунівщині перебувала поважна делегація з Нідерландів – члени «Комітету Україна» громади реформаторської церкви з м. Катвейк на чолі з його багаторічним керівником – Хінеке Ван Дюйн, з якими районний територіальний центр співпрацює впродовж тривалого часу, починаючи з 2010 року.Кожен приїзд благодійників з Нідерландів крім вирішення питань співпраці з територіальним центром, включає в себе і надання гуманітарної допомоги жителям Здолбунівського району, які перебувають у складних життєвих обставинах.
8 листопада 2019 року благодійники з Нідерландів разом з працівниками територіального центру відвідали с. П’ятигори. Тут вони безпосередньо надали гуманітарну допомогу 57 жителям села, саме тим, які найбільше потребують цієї допомоги. Це одинокі престарілі, інваліди, пенсіонери, багатодітні малозабезпечені сім’ї. Благодійна допомога включала в себе одяг, взуття б/в, постіль б/в, посуд б/в, засоби гігієни, дитячі речі (коляски б/в, іграшки), продуктові пакети.
11 листопада 2019 року голландці в супроводі працівників терцентру побували в с. Глинськ, де надали гуманітарну допомогу 51 жителю цього села, саме тим, хто її найбільше потребує. В цей же день делегація з Нідерландів відвідала відділення організація надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру в м. Здолбунові, до капітального ремонту якого вони в свій час долучились. Голландці залишилися задоволені якістю послуг, які надаються у зазначеному відділенні.
На зустрічі голландської благодійної місії з директором територіального центру Анатолієм Ліщинським обговорено питання подальшої співпраці сторін в 2020 році, зокрема щодо зміцнення матеріально-технічної бази відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання терцентру в с. Будераж, яким голландці опікуються ще з 2010 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити