24 жовтня 2019 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове заняття в Університеті третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя», на яке були запрошені консультанти Самкевич Лідія Анфонівна та Ольга Петрівна.
На занятті слухачі Університету дізналися про важливість та особливості лімфатичної системи людини. Консультанти розповіли про основні функції лімфатичної системи та її роль, а також дали поради щодо правильного догляду за цією системою, щоб вона могла виконувати всі покладені на неї завдання належним чином. Студенти дізналися секрети як зберегти довголіття та працездатність, отримали корисні поради щодо повноцінного харчування та здорового способу життя.
Підопічні терцентру дізналися, що лімфатична система потребує особливої уваги та регулярного догляду, оскільки вона виконує дві основні функції: очищує організм людини від токсинів та шкідливих відходів та зміцнює імунітет, захищаючи організм від різноманітних вірусів та бактерій.
За допомогою корисних звичок, зокрема правильного харчування та контролю над емоціями, можна почуватися здоровою та щасливою людиною.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити