Успішний день - день, який був добре спланований і відмінно виконаний. Це день з відчуттям радості і успіху. Як зробити день успішним? Саме про це сьогодні дізналися студенти Університету третього віку на занятті, яке відбулося на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямом «Психологія», на яке були запрошені студенти-волонтери психолого-природничого факультету РДГУ.  Розпочавши заняття на тему «Успішний день радісного життя», студенти-волонтери розповіли підопічним терцентру про те, що День починається з ранку. І те, як пройде день багато в чому визначається тим, як він розпочнеться.
Слухачі Університету з великим бажанням та активністю отримували нові знання, відкривали для себе нові види організації дозвілл, а також отримали настанови щодо правильної організації свого дня.
В ході заняття студенти-волонтери провели тест для слухачів, де кожен з присутніх зміг дізнатися про свій темперамент.
Волонтери не лише розповіли, але й побудували зі студентами конструктивну розмову. В свою чергу, підопічні мали змогу не просто послухати, а ще й задати запитання.
Волонтери дали багато порад та настанов для підопічних та зазначили, що прекрасне та радісне життя зробити нескладно.
А наприкінці заняття побажали підопічним терцентру жити з радістю, енергійно і завжди йти до тих цілей і завдань, які для них важливі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити