Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана – це ще одна можливість нагадати всім нам про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Найбільше багатство літніх людей – їх досвід, мудрість, вміння. Ці люди є гідним прикладом для наслідування за їх найкращі духовні якості: честь, гідність, вихованість, толерантність.
1 жовтня 2019 року з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в Здолбунівському районного територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося ряд заходів.
В цей день працівники територіального центру відвідали своїх підопічних: одиноких престарілих, інвалідів, ветеранів та вручили їм 350 продуктових наборів, так необхідних для їх повсякденного життя.
У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру в с. Будераж 1 жовтня для підопічних було влаштовано святковий солодкий стіл.
Справжнім подарунком, «родзинкою» відзначення Дня людей похилого віку для 50 підопічних терцентру, які є слухачами Університету третього віку, стала організована директором територіального центру Анатолієм Ліщинським поїздка до Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.
Підопічні терцентру мали можливість переглянути виставу «Самотня Леді». Актори театру дуже талановито грали свої ролі та справили величезне враження на глядачів. Великої емоційності додавала музика та весь музичний супровід. Підопічні весь вечір ділилися своїми враженнями та незабутніми емоціями та обговорювали цікавий сюжет побаченого.
Слухачі Університету дякували за гарний та приємний вечір. Чудова гра акторів заполонила серця підопічних. Хороша вистава залишила для людей чудові враження.

Додати коментар


Захисний код
Оновити