27 серпня 2015 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради відбулось чергове заняття в Університеті третього віку на «Літературно-краєзнавчому факультеті», яке проводить Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек.
     Заняття провели працівники Національного природного парку «Дермансько-Острозький» провідний фахівець з екологічної освіти Валентин Лисюк та провідний фахівець з рекреації Ольга Базан.
       Працівники парку розповіли історію створення парку, з якою метою створений парк, та які основні завдання національного природного парку.
    Презентували відео-фільм «Стежками Національного природного парку «Дермансько-Острозький». А також показали слайд-шоу і розповіли про ландшафти, джерела, рідкісні види рослин занесених до Червоної книги, рідкісні види тварин, історико-культурні об`єкти, зелені садиби місцевих мешканців, які знаходяться на території природного парку, про діючи туристичні і паломницьки маршрути, та турисько-краєзнавчі екскурсії.
        Також, працівниками Здолбунівської ЦСПШБ увазі слухачів університету була представлена література з книжкової виставки "Перлини Волині і Поділля".
       Всі присутні на занятті з задоволенням ознайомитися з привабливими з туристичної точки зору місцями парку та дізналися для себе багато нового про флористичне і фауністичне різноманіття.

Додати коментар


Захисний код
Оновити