З метою покращення умов надання послуги догляду вдома для 41 соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) нещодавно були закуплені та надані в користування велосипеди.
На сьогодні соціальними робітниками терцентру обслуговується 336 громадян похилого віку, більшість з яких проживає у сільській місцевості, де відстані між оселями підопічних є досить значними. А тому такий мобільний вид транспорту, як велосипед, дозволить суттєво полегшити роботу, адже соціальні робітники доставляють підопічним продукти харчування, ліки та інше та за день проходять не один кілометр. Крім цього, їм ще необхідно зробити чимало хатніх справ вдома у підопічних: прибрати оселю підопічних, допомогти в приготуванні їжі та виконати іншу роботу.
Велосипеди для соціальних робітників, що виконують важливу та складну роботу, мають її полегшити та дозволити ефективніше використовувати працівниками робочий час на шляху до своїх підопічних, а значить приділити більшу увагу одиноким престарілим, інвалідам, які перебувають на обслуговуванні територіального центру.
Придбання транспортних засобів для соціальних робітників є новим важливим кроком у зміцненні матеріальної бази районного територіального центру і значним внеском у цю справу директора терцентру Анатолія Ліщинського.

Додати коментар


Захисний код
Оновити