05.09.2019 року на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове заняття в Університеті третього віку на мистецькому факультеті, на яке була запрошена майстер народного мистецтва художнього плетіння з рослинних матеріалів, Ірина Кухар.
Плетіння з рослинних матеріалів – один з найдавніших промислів, воно є своєрідним художнім явищем, складовою частиною національної мистецької спадщини України. Загальною художньою основою його служить розумне співвідношення традицій і новаторства, колективності та індивідуальності в творчому процесі.
Народне мистецтво плетіння характеризується чіткістю і бездоганною досконалістю. Це результат праці багатьох поколінь, художня традиція, що увібрала в себе досвід минулого.
Майстриня провела цікаве заняття, де слухачі Університету мали можливість під її чітким керівництвом сплести витвір мистецтва, вони з цікавістю спостерігали за кожним рухом пані Ірини та творили неймовірну красу.
Протягом заняття обговорювали досить цікаві теми, говорили про традиції та культуру.
По завершенню заняття студенти Університету третього віку ділилися емоціями та враженнями та подякували за досить цікаве і водночас захоплююче заняття.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити