З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора, сьогодні 22.08.2019 у Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося заняття присвячене до цих свят, на яке була запрошена головний спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Михальчук Наталія Юріївна.
Розпочавши заняття, Наталія Юріївна перш за все привітала слухачів Університету третього віку з наступаючими державними святами та розповіла історичні факти створення незалежної України. На занятті було наголошено на вагоме значення свят Державного прапора та Незалежності України. Слухачі провели мандрівку в славні періоди історії нашого народу а також послухали про національні та народні символи України.
Спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги також розповіла про порядок отримання безоплатної правової допомоги, види правових послуг, які включає в себе правова допомога а також про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. На занятті підопічні терцентру дізналися про порядок складення процесуальних документів. Загалом заняття виявилося досить корисним та пізнавальним, підопічні терцентру задавали багато запитань та мали можливість отримати вичерпні відповіді. По завершенню заняття слухачі Університету дякували за корисну інформацію.

Додати коментар


Захисний код
Оновити